Terex CTT91 — Specyfikacja

Terex CTT91 to z pewnością jeden z najlepszych żurawi wieżowych dostępnych na rynku. Został on wyposażony w komfortową kabinę z klimatyzacją, która zapewnia najwyższy komfort pracy. Ponadto posiada on zintegrowany system kontroli, który pozwala na bieżące monitorowanie wszelkich parametrów maszyny. Lina wciągarki jest wykonana z solidnego materiału, który gwarantuje lepszą wytrzymałość, a długość 270 m pozwala na efektywną pracę. Szafy sterownicze zostały wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje ich długą żywotność

Żuraw wieżowy TEREX CTT91-5 — Cena

Żuraw wieżowy TEREX cieszy się bardzo dużą popularnością, głównie ze względu na swoją niesamowitą wytrzymałość i dużą efektywność. Tym, co również przemawia za tą maszyną, jest jej bardzo atrakcyjna i konkurencyjna cena, która z pewnością zadowoli niejednego klienta. Warto również wspomnieć, że całkowicie odpowiada ona najwyższej jakości żurawia. Za bardzo korzystną cenę można nabyć maszynę renomowanego producenta, który już od wielu lat dostarcza na rynek rozwiązania, które są bardzo chętnie wykorzystywane na placach budowy.

Od kilku lat jestem właścicielem firmy budowlanej. Jednak żurawie, które do tej pory wykorzystywałem, nie spełniały moich oczekiwań. Dopiero żuraw wieżowy TEREX ze sklepu Corleonis sprawił, że praca na placu budowy stała się dużo bardziej sprawna i skuteczna. Polecam!

Maciej

Żuraw wieżowy TEREX CTT91 to sprzęt, który powinien znaleźć się na każdym placu budowy. Jest niezwykle wytrzymały i pozwala przenosić naprawdę duże ciężary. Solidna konstrukcja to kolejny aspekt, który przemawia za tym żurawiem. Serdecznie polecam!!!

Iwona

Od wielu lat pracuję jako operator dźwigów i żurawi. Przetestowałem już naprawdę wiele maszyn, jednak na żadnej z nich nie pracowało mi się tak dobrze, jak na TEREX CTT91-5. Wygodna, klimatyzowana kabina znacznie zwiększa komfort pracy, system kontroli znacznie ja ułatwia.

Krzysztof

Żuraw CTT91 to z pewnością najlepsza tego typu maszyna dostepna na rynku. Jest niezwykle wytrzymała, pozwala na naprawdę efektywną prace, dzięki czemu sama budowa idzie dużo szybciej. Ponadto klimatyzowana kabina sprawia, że można pracować komfortowo przez cały rok.

Wojtek